Architektura 21szego wieku : SCI-Arc Fall 2011 Wykłady i wykłady Wystawy

(L do R): Thom Mayne / Morphosis, Jesse Reiser / RUR Architecture, Odile Decq / Odile Decq Benoît Cornette Południowo-Kalifornijski Instytut Architektury (SCI-Arc) z przyjemnością ogłasza swój jesienny program wykładów, dyskusji i wystaw z jesieni 2011 roku .
Szkoła zaprasza uznanych architektów, miejskich historyków, pisarzy, projektantów i artystów do programów obejmujących innowacyjną teorię, sztukę współczesną i praktykę techniczną.
Wydarzenia i wystawy w SCI-Arc są zawsze bezpłatne dla publiczności.
Harmonogram upadku: (L do R): Mark Foster Gage / Gage Clemenceau, Antonio Jiménez Torrecillas, John Southern / Urban Operations WYKŁAD: 11 września, godzina siedemnasta w Pawilonie Graduacyjnej na kampusie SCI-Arc Thom Mayne: 2011 Commencement Address Founder i kierownik projektu, Morphosis; Członek, Rada Nadzorcza SCI-Arc 21, 19 września w sali wykładowej WM Keck Philip Beesley: profesor dyfuzyjnej architektury, University of Waterloo School of Architecture, Toronto, Kanada 28 września, 19.00 w sali wykładowej WM Keck Jesse Reiser: projekcje i Receptions Principal, Reiser + Unemoto, RUR Architecture, Nowy Jork 5 października, 19.00 w sali wykładowej WM Keck Zvi Hecker: Pamięć jest architektem architektury glebowej, Berlin, Tel Aviv 12 października, 19.00 w sali wykładowej WM Keck Odile Decq: Beyond Dyrektor ds.
Horizon, École Spéciale d.
Architecture; Principal, Odile Decq Benoît Cornette, Architectes-Urbanistes, Paryż, Francja 19 października, godz.
19.00 w sali wykładowej WM Keck Antonio Jiménez Torrecillas: Powrót do przyszłego architekta, profesor Uniwersytetu w Granadzie, Hiszpania 26 października, godz.
19.00 na wykładzie WM Kecka Hall Markus Miessen: The Nightmare of Participation Principal, Studio Miessen, Berlin; Profesor, Städelschule, Frankfurt, Niemcy 2 listopada 19:00 w sali wykładowej WM Keck Jose Oubrerie: Architektura w czasach niepewności Profesor, Uniwersytet Stanowy Ohio, Knowlton School of Architecture, Columbus, Ohio 9 listopada, 19.00 w sali wykładowej WM Keck Mark Foster Gage: Design Liquidity Assistant Dziekan i profesor nadzwyczajny, Yale University School of Architecture; Principal, Gage / Clemenceau Architects, Nowy Jork 16 listopada, 19.00 w sali wykładowej WM Keck Xu Weiguo: Profesor XWG Profesor, Tsinghua University School of Architecture; Principal, XWG archi-studio, Pekin, Chiny 30 listopada, 19.00 w sali wykładowej WM Keck John Southern: Siew produkcja, eksploracje i przypuszczenia w kulturze współczesnej Dyrektor, Urban Operations, Los Angeles WYSTAWY: 10 września.
11, 2011 na terenie kampusu Praca dyplomowa z pracy dyplomowej Weekend Thesis Recenzje: sobota, 10 września, 9.
18.00 i niedziela, 11 września, 10-5pm, Praca pozostaje widoczna do piątku, 16 września.
19 września.
30 września 2011 r.
W Galerii SCI-Arc Wybrane prace dyplomowe Wystawa Dyskusja i otwarcie: Poniedziałek, 19 września, 19.00 – 19.00 Dyrektor SCI-Arc Eric Owen Moss i 2011 Wybrani laureaci Dyskutują na temat projektów na wystawie.
14 października – 4 grudnia w galerii SCI-Arc Odile Decq Benoît Cornette, Architectes Urbanistes: Dyskusja anizotropii i przyjęcie na otwarcie: piątek, 14 października, godzina 19.00 Architekt Odile Decq i dyrektor SCI-Arc Eric Owen Moss omawiają wystawę.
28 października.
16 grudnia 2011 r.
W Galerii Biblioteki Solar Decathlon 2011 Wystawa Dyskusja i otwarcie recepcji: piątek, 28 października, 19.00-19.00
[patrz też: wiercenie w żelbecie, Grzejnik dekoracyjny łazienkowy, pionowa maszyna pakująca ]