Skip to content

Budownictwo i architektura : Wystawa ARTCUBE / Brandon Shigeta

2 lata ago

320 words

Dzięki uprzejmości Brandona Shigety Wystawa ARTCUBE zawiera nowatorską interaktywną rzeźbę zawierającą fotografie procesów i technik artystycznych uchwyconych przez Brandona Shigetę.
Skumulowane w przypadkowe tablice tworzące pojedynczą bryłę sześcienną, rzeźby zawierają ukryte podpisane karty i niestandardowe dzieła sztuki na powierzchni pocztówek autorstwa artystów.
Być może kwalifikując eksponat jako najcięższą wystawę fotograficzną w historii, rzeźba składa się z około 65 000 pocztówek z około 80 różnych obrazów, które goście powinni usunąć jako pamiątki.
Więcej zdjęć i opis wystawy po przerwie.
Rzeźba zapewnia odwiedzającym partycypacyjne wrażenia przestrzenne i dotykowe, w których usuwa swoje ulubione obrazy, aby zmienić ogólną formę masy, aby odsłonić nowe obrazy poniżej.
Kamera zamontowana na suficie rejestruje strumień obrazu poklatkowego zmieniającej się topografii wierzchu powierzchni rzeźbiarskiej w trakcie pokazu.
Dzięki uprzejmości marki Brandon Shigeta ARTCUBE to skoncentrowana aglomeracja obrazów, które tworzą narracje procesów artystycznych, asamblaży i detali, takich jak pociągnięcia pędzlem.
Obrazy te ujawniają również ich konkretne, czasem nawet nielegalne lokalizacje w przestrzeni i czasie miasta.
Efemeryczne u źródła te akty artystyczne zostaną dalej rozwiązane przez odwiedzających ARTCUBE w kierunku szybkich i energicznych cykli estetycznego zużycia i produkcji metropolitalnej.
Staną się pocztówkami z teraźniejszości w cudownie fikcyjnym przyszłym mieście.
Dzięki uprzejmości Brandona Shigety Golden Astro Boy Award Dzięki uprzejmości Brandon Shigeta 13 lipca 2011 r.
Rozpoczęło się delikatne otwarcie Little Tokyo Design Week wraz z ceremonią otwarcia jury Walk dla eksponatów kontenerów i ulic w Los Angeles.
W skład prestiżowego jury weszli następujący członkowie: Sylvia Lavin, Junichi Ihara, Jan Perry, Jeffrey Deitch i Bill Watanabe.
Jury zastanowiło się i wymyśliło finalistę.
Zdobywca nagrody Złotego Astro Boy.
Brandon Shigeta został oficjalnie ogłoszony w ostatnim dniu Little Tokyo Design Week.
[patrz też: leier malbork, tynk gipsowy czy cementowo wapienny, ambit gdynia ]

Powiązane tematy z artykułem: ambit gdynia leier malbork tynk gipsowy czy cementowo wapienny