Skip to content

Nowoczesna architektura : Apple ujawnia plany dla Piątej Alei Kostki

2 lata ago

288 words

Renderowanie nowej kostki.
Apple Kiedy kultowy szklany sześcian Apple na Fifth Avenue był całunem w barierach w przygotowaniach do renowacji w czerwcu, przyszłość flagowego sklepu Apple a była niejasna.
Okazało się, że Apple będzie usuwać szklaną kostkę i pracować nad drenażem, brukarzami i pachołkami na placu, ale to, co zmieniło się w samym sześcianie, pozostało nieuchwytne.
Dzięki uprzejmości MacRumors Apple ujawniło, że szklane panele, jakie znamy, zostaną zastąpione większymi panelami, aby uzyskać jednolity wygląd.
Znak mówi teraz: Upraszczamy sześcian na Piątej Alei.
Używając większych, bezszwowych kawałków szkła, używamy tylko 15 paneli zamiast 90..
Po każdej stronie sześcianu będą trzy panele biegnące przez całą długość.
W ciągu dnia sklep jest słabo rozpoznawalny jako szklana obudowa podziemnego świata; w nocy sklep świeci od środka na zewnątrz.
Dzięki nowym, strukturalnym detalom budynek prawdopodobnie stanie się jeszcze bardziej subtelny w ciągu dnia i będzie bardziej błyskotliwy w nocy.
Ten oryginalny projekt jest innowacją Bohlin Cywinski Jackson i inżynierów strukturalnych Eckersley O.
Callahan.
Szklana kostka i podziemne szklane schody zostały zarejestrowane w 2010 roku, łącząc wizję architektury z własnymi innowacjami Apple.
Niedawno donieśliśmy, że zgodnie z dokumentami wydanymi przez miasto Cupertino, Foster + Partners będzie architektem nowego Apple Campus w Cupertino w Kalifornii.
Steve Jobs podzielił się tym, Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, budując teraz obiekty handlowe na całym świecie, i wiemy, jak zrobić największe kawałki szkła na świecie do użytku architektonicznego.
[hasła pokrewne: olx ostrołęka, elizjum cda, olx racibórz ]

Powiązane tematy z artykułem: elizjum cda olx ostrołęka olx racibórz