Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Guzhen Center / Volkan Alkanoglu

2 lata ago

212 words

Volkan Alkanoglu W oparciu o integrację efektów świetlnych i iluminacyjnych, Centrum Guzhen, zaprojektowane przez Volkana Alkanoglu, będzie wyjątkową przestrzenią wystawową, która działa dla jej mieszkańców, inspiruje odwiedzających i rezonuje z globalną publicznością.
Dzięki zaangażowaniu w innowacje i technologię, projekt będzie cechował się niespotykaną wizją projektową i stanie się znaczącym dodatkiem do miasta Guzhen.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Guzhen jest tradycyjnie znany z projektowania oświetlenia, a centrum wystawowe będzie głównie wykorzystywane do prezentacji producentów tej dyscypliny.
Duża przestrzeń wewnętrzna podzielona jest na funkcjonalną siatkę podłogową, a dach zabawnie wyznacza bardziej dynamiczną organizację.
W nocy dach rozświetla się na kilka odcieni kolorów, pokazujących tradycję przemysłu lekkiego w Guzhen.
.
Volkan Alkanoglu Innowacyjne rozwiązania projektowe wprowadzone do projektu obejmują duże zainteresowanie rozwojem miejskim i przemyślanym doświadczeniem w zakresie planowania, a także zaowocują optymalnym rozwiązaniem dla nowego ważnego centrum wystawowego w Guzhen w Chinach.
.
Volkan Alkanoglu Architekt: Volkan Alkanoglu | DESIGN Lokalizacja: Guzhen, Chiny Zespół projektowy: Volkan Alkanoglu, Fransisco Martinez, Xian Chi, Caroline Liu Klient: Miasto Guzhen Program: Centrum wystawowe Typ projektu: Propozycja dla centrum wystawowego Rozmiar: 150 000ft2
[patrz też: olx ostrołęka, allegro maszyny rolnicze traktory, garaże blaszane allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro maszyny rolnicze traktory garaże blaszane allegro olx ostrołęka