Skip to content

Nowoczesna architektura : Nowa wizja londyńskiej mapy metra

2 lata ago

227 words

Mark Noad Nowa wizja mapy dla London s Tube została opublikowana, aby zobrazować dokładniejsze geograficznie przedstawienie podziemnego systemu kolejowego.
Poruszaj się po mapie dla siebie tutaj: http://www.london-tubemap.com/.
Oryginalna mapa została zaprojektowana przez Harry ego Becka; kompromitował dokładność geograficzną dla zracjonalizowanego systemu połączeń, transferów i przejść na mapie, która w 1931 r.
przedstawiała tylko 7 linii kolejowych.
Podczas gdy te zasady są nadal w użyciu, podziemny system metra podwoił się.
Zwiększona złożoność systemu zwiększyła te niedokładności i spotkała się z dużą krytyką ze względu na jego graficzną jakość i brak korelacji z poziomem ulicy w Londynie.
Ta zaktualizowana mapa stara się zachować niektóre zasady przejrzystości, które Beck zaprojektował jako część oryginalnej mapy, na przykład ustalone kąty linii.
w tym przypadku 30 i 60 stopni zamiast oryginalnego 45.
Ale mapa próbuje ustalić związek między odległościami względnymi przez pociąg i na ulicy, tak aby użytkownicy mogli zidentyfikować, które trasy są szybsze do chodzenia lub skakania po rurze.
Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co oznacza projekt, zainspirowany nową wizją londyńskiej mapy metra, kliknij ten link: London Tube Map Sparks Debate:.
Design.
i świat na wiele urządzeń.
[przypisy: miętowa farba do ścian, spiek kwarcowy, tkanina sukienkowa ]

Powiązane tematy z artykułem: miętowa farba do ścian spiek kwarcowy tkanina sukienkowa